Новини » Економіка 3 грудня, 2015, 6:22
В Україні готові відновити постачання танків «Оплот» до Таїланду.
Український танк «Оплот». Фото: ukroboronprom.com.ua
Український танк «Оплот». Фото: ukroboronprom.com.ua

Харківський завод ім. Малишева готовий відновити постачання танків «Оплот» до Таїланду.

Про це розповів журналістам під час прес-туру на підприємство головний інженер заводу ім.Малишева Олександр Шейко, – повідомляє Укрінформ.

«Як правило, експортні контракти погоджуються з Міністерством оборони України та можливі з дозволу Генерального штабу України. Точну дату відправки чергової партії назвати не можу. Якщо буде узгодження Міноборони, то, орієнтовно, – у грудні. Повністю закрити тайський контракт у разі узгодження з Міноборони ми готові в 2016 році», – зазначив Шейко.

За його словами, обсяг чергової партії не розкривається.

«На 2016 рік Міноборони замовило виробництво кількох десятків танків «Оплот» і «Булат» для Збройних сил України. Уже доведені деякі цифри. Інформація закрита», – додав Шейко.

Нагадаємо: танк «Оплот», розроблений Харківським конструкторським бюро ім.Морозова на замовлення Міноборони, прийнятий на озброєння української армії в 2009 році.

Контракт з Таїландом, як повідомляв раніше Укрінформ, укладений в 2011 році в обсязі 49 танків «Оплот» на суму близько 250 млн.дол. У квітні 2012 року завод ім. Малишева приступив до реалізації контракту. Перші п’ять танків «Оплот» поставлені в Таїланд в кінці 2013 року для використання в навчальних цілях.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 13:42 :00