live
Новини » Львів

У Львові з’явились благодійні скрині

У Львові активісти громадського об’єднання «Свербивус» реалізували відомий заклик «Візьми, якщо треба, дай, якщо можеш» у проекті «Добра скриня». Відтепер кожен, хто знаходиться в скрутному становищі, зможе взяти продукти з Доброї скрині, а той, хто має таку можливість, зможе їх залишити.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«В країні росте кількість соціально незахищених людей, і особливо це відчувається перед святами. Багато людей, переважно пенсіонери, змушені вкладати кошти в комунальні послуги або медицину, і на святковому столі зовсім не залишається продуктів. Саме тому ми вирішили організувати проект «Добра скриня». Наразі Добра скриня розміщена за адресою вул. Городоцька, 357, однак ми хочемо, щоб такі Скрині з’явились у всьому Львові. Якщо ви бажаєте допомогти із встановленням Добрих скринь в інших місцях, можете допомогти із наповненням, або знаєте, кому могли б знадобитись продукти зі Скрині – телефонуйте 050-373-15-96», – розповіла координатор проекту Марта Присяжнюк.

Однак, організатори наголошують: «робити добрі справи потрібно не лише на свята. Якщо у вас є знайомі чи сусіди, які перебувають в скрутному матеріальному становищі – відвідайте їх та запропонуйте свою допомогу. Або приїдьте за адресою вул. Городоцька, 357 та візьміть для них продукти із Доброї скрині».

 

Loading...