Новини » Львів 3 грудня, 2015, 11:00
Під час «Ночі у Львові» представлять «магічний» арт-проект «Марево»
Арт-проект «Марево»
Арт-проект «Марево»

Під час «Ночі у Львові» художник Олена Шептицька представить проект «Марево». Це – «психоделічний ФлюроАрт», який відбудеться у підземеллі театру ім. Лесі Українки.

Про це повідомляють організатори заходу.

Арт-проект «Марево»

Глядачам представлять живий, рухомий арт-об’єкт. «Магічний простір, який сяє під ультрафіолетом, полотна, декорації – атмосфера, яка огортає вас повністю та відносить далеко від звичного середовища», – зазначають організатори.

Арт-проект «Марево»

Відкриття проекту відбудеться 5 грудня о 19.30. Фрік- та фаєр-шоу представить команда «FIOLET illuminate», хіп-хопом здивує колектив «DEEP IN ME». Виступить колектив бітбоксерів «JUST BEAT BOX LVIV».

Арт-проект «Марево»

Автором проекту є танцюючий художник Олена Шептицька, декораторами – «Енот Лапи Хвіст Studio» та майстриня Світлана Захаренко. Як наголошує Олена Шептицька, всі полотна створені без попереднього ескізу, шаблону, проекції або промальовки. Кожна конструкція монтується, виходячи з умов приміщення, відповідно, ніколи ніде більше не повторюється. Глядач безпосередньо перебуває у арт-просторі, наповненому яскравими образами та відповідним музичним супроводом.

Олена ШептицькаОлена Шептицька

Арт-об’єкт експонуватиметься 4-6 грудня. Вхід вільний.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-25 05:51 :07