Новини » Львів 2 грудня, 2015, 17:32
У Львові через брехливі заяви щодо забудови на Садового подали до суду
Фото: e-crimea.info
Фото: e-crimea.info

Забудовник «Львівоблагропромбуд» подав до суду на міського голову Львова Андрія Садового через оприлюднену ним 27 листопада заяву щодо незаконних забудов.

Про це сьогодні, 2 грудня, під час прес-конференції повідомив юрист «Львівоблагропромбуд» Дмитро Стельмащук.

Він нагадав, що 27 листопада на офіційному сайті Львівської міськради було опубліковане офіційне звернення міського голови Львова Андрія Садового «Про незаконне будівництво у місті». Його опублікував і Zaxid.net.

Мер розповідав, що декілька забудовників, зокрема, і «Львівоблагропромбуд» здійснює будівництво з порушенням законодавства, а також незаконний продаж квартир.

«Всі ці звинувачення є голослівними і безпідставними. Вони не відповідають дійсності, – заявив Дмитро Стельмащук. – Забудовник був змушений звернутись до Шевченківського районного суду Львова із позовною заявою про захист ділової репутації юридичної особи та відшкодування моральної шкоди, що була завдана нашій організації у зв’язку із неправомірними діями. У першу чергу, йдеться про проектування, початок будівництва багатоквартирного житлового будинку на розі вул. Варшавської і Соснової».

Юрист розповів, що у позові забудовник обґрунтував свої вимоги та надав усю необхідну дозвільну документацію: ухвалу міськради, якою підприємству надали дозвіл на відведення земельної ділянки і у майбутньому укладення договору оренди, договір оренди землі для будівництва багатоквартирного житлового будинку, випис з Держреєстру речових прав на нерухоме майно про право оренди, витяг з Держземкадастру, містобудівні умови та обмеження, декларацію про початок виконання підготовчих будівельних робіт.

«Ні мер, ні будь-яка інша особа, згідно із чинним законодавством, не має права безпідставно звинувачувати будь-яку іншу особу та здійснювати оцінку на предмет наявності протиправних дій тієї чи іншої особи без належних доводів та посилаючись на власне бачення», – наголосив Дмитро Стельмащук.

Юрист уточнив, що судовий позов містить трьох відповідачів: Андрій Садовий, інтернет-видання Zaxid.net, Львівська міськрада, оскільки на її офіційному сайті було опубліковано відеозвернення.

«Позов поданий через канцелярію Шевченківського районного суду. Ухвала про відкриття провадження буде прийнята протягом 20-30 календарних днів з моменту подання позовної заяви», – повідомив юрист.

Забудовник уже оцінив шкоду від заяви мера у понад 1 млн грн.

«Йдеться про те, що ми не уклали ряд договорів із нашими партнерами, які, прослухавши відеозвернення, висловили певний рівень недовіри, і або відстрочили підписання договорів, або скасували попередні договори. Ми маємо право і на відшкодування моральної шкоди. Ми її оцінили у незначній сумі – 100 тис. грн», – сказав Дмитро Стельмащук.

Він зазначив, що досить складно визначити причину такого звернення і виокремлення незначної кількості забудов: «Можливо, це недостовірна чи не зовсім чітка інформація, яка була надана йому іншими людьми, а, можливо, тут іде мова про інші невідомі мотиви».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:33 :19