live
Новини » Львів

Для учасників АТО у Львові стартує рекреаційна програма

Громадське об’єднання «Свербивус» запрошує волонтерів та психологів долучитись до організації п’ятиденної рекреаційної програми Genesis, що пройде у грудні. Основна мета програми – допомогти учасникам АТО адаптуватись до умов мирного життя, відпочити та просто перевести подих.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Genesis – це рекреаційна програма для тих, хто брав участь в АТО та повернувся додому. Насамперед, такі люди потребують спокою та можливості зібратись із думками. Мета програми – дати їм цей простір для роздумів та пошуку себе. Також запрошуємо до співпраці волонтерів та психологів, адже хочемо не тільки організувати комфортний відпочинок, а й наповнити його корисними дозвіллям», – розповів координатор програми від громадського об’єднання «Свербивус» Володимир Луценко.

Програма Genesis відбудеться в пансіонаті «Славський» в першій половині грудня. На учасників очікує не тільки відпочинок в мальовничій туристичній базі, а й спортивні навантаження, екскурсії. Також їм розкажуть, як розпочати власний бізнес з нуля, як мотивувати себе досягати поставлених цілей та не здаватись перед труднощами мирного життя.

«Спеціально під цей проект нам вдалось заручитись підтримкою медичних колективів, тож учасники проекту Genesis зможуть безкоштовно пройти обстеження в окуліста, терапевта, уролога-сексопатолога, пульмонолога, проктолога, хірурга-травматолога та кардіолога», – додав Володимир Луценко.

 

Loading...