Новини » Економіка

Ахметов і Новинський купили 5% акцій «Метінвесту»

Найбільша приватна компанія України «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) і ПрАТ «Смарт-холдинг» викупили 5% акцій Metinvest BV (Нідерланди), холдингової компанії групи «Метінвест», у попередніх власників.

Про це йдеться в повідомленні компанії на Ірландській фондовій біржі в п’ятницю, передає «Інтерфакс-Україна».

«Станом на 30 червня 2015 року, SCM Cyprus володіє часткою в Metinvest BV в розмірі 71,24%, і компанії групи SMART володіють частками в Metinvest BV у розмірі 23,76%. Частка в Metinvest BV в розмірі 5% була придбана SCM і SMART у попередніх власників групи «Ілліч», – йдеться у повідомленні.

Надалі SCM і SMART планують розпорядитися зазначеною часткою в розмірі 5% (після отримання відповідних погоджень у разі необхідності) таким чином, що кінцева участь SCM в компанії становитиме 75% мінус одна акція, а кінцеве участь SMART в компанії – 25% плюс одна акція», резюмується в інформації «Метівнеста».

У прес-релізі «Смарта» уточнюється, що СКМ і «Смарт-холдинг» уклали з власниками компанії Clarendale Limited угоду про опосередковане придбання у них 5% акцій в компанії Metinvest BV, що володіє корпоративними правами в усіх основних активах групи Метінвест.

«В результаті реалізації даної угоди і відповідно до домовленостей між СКМ і «Смарт-холдингом», акціонерні частки в Metinvest BV в кінцевому підсумку будуть розподілені наступним чином: група СКМ – 75% -1 акція, компанії групи «Смарт-холдинг» – 25%+1 акція», – повідомляє компанія.

«Реалізація угоди і супутніх домовленостей проводиться в повній відповідності з вимогами чинного законодавства», – констатується в прес-релізі.

«Метінвест» – найбільший гірничо-металургійний холдинг України. Підприємства групи знаходяться, в основному, в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами компанії Metinvest BV є група «СКМ» Ріната Ахметова (71,24%) і «Смарт-холдинг» Вадима Новинського (23,76%), які спільно керують компанією.

ТОВ «Метінвест Холдинг» – керуюча компанія групи «Метінвест».

 

Loading...