Новини » Регіони 18 листопада, 2015, 12:33
В Івано-Франківську три дні триватиме міжнародна конференція з адмінпослуг

Протягом трьох днів, з 18 до 20 листопада, в Івано-Франківську триватиме міжнародна конференція «Співпраця громади та влади задля підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг та наближення їх до європейських стандартів».

Конференцію організовує молодіжний громадський центр «Еталон» у співпраці з Івано-Франківською ОДА за підтримки Європейського союзу. Про це IA ZIK повідомили організатори конференції.

Основними темами конференції будуть співпраця органів влади та громадських організацій в сфері адмінпослуг, вивчення передового досвіду надання адміністративних послуг в Україні та країнах ЄС, розвиток електронного врядування. Зокрема, європейським досвідом надання публічних і адміністративних послуг, поділяться гості з Польщі та Естонії.

Також на конференції буде презентовано найкращий вітчизняний досвід. Зокрема, своїми досягненнями ділитимуться мережа Центрів надання адміністративних послуг в Івано-Франківській області, Київський та Луцький ЦНАПи, буде презентовано й нещодавно відкритий у Одесі Центр обслуговування громадян, а також портал електронних послуг iGov.org.ua.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 12:16 :53