live
Новини » Львів

Під час холодів у Львові діятиме два пункти денного обігріву бездомних

Пункт обігріву у Львові. Фото: galinfo.com.ua

Вже кілька років у Львові функціонує Центр обліку та нічного перебування бездомних. Наразі в приміщенні Центру планують розмістити ще й Пункт денного обігріву бездомних. Окрім цього, ще один пункт обігріву буде розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» (вул. Тиха, 5).

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних (вул. Кирилівська, 3а) переночувати, отримати теплий чай та їжу. Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день. Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня.

«Пункт денного обігріву бездомних городян буде розміщено в приміщенні Центру обліку і нічного перебування бездомних на вул. Кирилівській, 3а, другий поверх, і з настанням холодів безхатченки зможуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву, вони матимуть можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником центру. В приміщенні центру є можливість розмістити 55 безхатченків. Окрім цього, ще один пункт, де можна погрітись у холоди, буде розташовано в центральній частині міста – в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вул Тиха, 5», – наголосив в.о. начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Нагадаємо, Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці, зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вул. Кирилівська, 3А, тел.: 2331479, 2331049.

 

Loading...