Новини » Спорт 13 листопада, 2015, 16:28
У грі гандбольної ЛЧ-15/16 «Мотор» із Запоріжжя обіграв македонський «Металург»

У Скоп’є (Македонія) відбувся матч 7-го туру групового етапу чоловічої гандбольної Ліги Чемпіонів сезону-2015/2016, в якому місцевий «Металург» приймав чемпіона України запорізький «Мотор» і програв з рахунком 21:23.

handball.motorsich.com

Запорізький "Мотор" став лідером групи D гандбольної Ліги Чемпіонів / handball.motorsich.com

Як повідомляє офіційний сайт Європейської гандбольної федерації (ЄГФ), український клуб програвав після першого тайму з рахунком 9:12, але в другому зумів зробити камбек, і виграти 30-хвилинку з перевагою «+5», а весь матч з перевагою в два голи.

Кращим гравцем у складі «Мотора» став вихованець українського гандболу, який представляє збірну Росії Сергій Шельменко, на рахунку якого 7 голів. Всього в семи матчах нинішнього сезону Ліги Чемпіонів на рахунку Шельменко вже 29 голів.

Таким чином, «Мотор» здобув п’яту перемогу при двох поразках (10 очок) і очолив турнірну таблицю групи «D». Відстають від «Мотора» в таблиці данський «Скьерн» і румунський клуб «Байя-Маре» (по 8 балів).

Вони очний матч 7-го туру проведуть у Румунії в неділю, 15 листопада. У разі нічиєї в цьому матчі «Мотор» стане одноосібним лідером у турнірній таблиці, а в разі перемоги румунів, буде випереджати опонента за додатковими показниками.

2019-10-21 23:24 :09