Новини » Львів

Початок видобутку коксівного вугілля на «Сі-Сі-Ай-Любеля» перенесли ще на 5 років

Початок видобутку коксівного вугілля на «Сі-Сі-Ай-Любеля» перенесли ще на 5 років – на 2020 рік. Під час реалізації підготовчого періоду до початку будівництва шахти виникла проблема з відводом земель під будівництво ЛЕП.

Нагадаємо, що ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля» компанії «Lubel Coal Company LTD» володіє спеціальним дозволом на користування надрами (реєстраційний № 3826 від 12 квітня 2006 року), наданий з метою видобування кам’яного вугілля на полі шахти «Любельська» №1-2. Дочірнє підприємство реалізовує проект будівництва, на території Жовківського і частково Сокальського районів Львівської області, шахти «Любельська» № 1-2. Балансові запаси шахтного поля затверджені ДКЗ України і складають 153 млн тонн високоякісного коксівного вугілля.

Шахта «Любельська» за проектною потужністю має 8 млн тонн рядового вугілля, а випуск коксівного концентрату становитиме 6,2 млн тонн. Видобуте вугілля спрямовуватиметься на коксохімзаводи України, а також частково реалізовуватиметься за кордон. Глибина головного ствола копальні – 900 метрів, допоміжного – 866 метрів. Вугілля планується видобувати сучасними високопродуктивними повністю автоматизованими струговими комплексами компанії Caterpillar. Наразі, на проммайданчику шахти тривають підготовчі роботи до початку будівництва.

Як повідомили на підприємстві, у 2014 році потенційний генеральний підрядник – виконавець робіт з проходки стволів та капітальних гірничих виробок – китайська шахтобудівельна компанія China Coal Mine Construction Group Co. Ltd. (ССМС) у співпраці з Хефейським проектним дослідницьким інститутом вугільної промисловості (Китай) розробили ТЕО із метою оцінки капітальних витрат на будівництво майбутнім генеральним підрядником та підтвердження ним техніко-економічних показників. ТЕО ССМС розроблене з використанням досвіду вказаних компаній у проектуванні, будівництві та експлуатації вугільних шахт у Китаї та Європі і повністю підтверджує висновки попередніх розробок в частині прийнятих технічних рішень і показників проекту.

Підтверджена висока якість коксівного вугілля і технічна можливість забезпечити потужність шахти на рівні 8 млн т рядового вугілля. Як виконавець робіт, компанія ССМС запропонувала графік будівництва, що гарантує дотримання генпідрядником наступних термінів: підготовчий період – 10 місяців, термін будівництва шахти – 38 місяців, вихід на проектну потужність – через 13 місяців з моменту введення в експлуатацію.

Loading...