Новини » Події

Безлеру оголосили про підозру у вбивстві, – Аброськін

Правоохоронці оголосили колишньому ватажкові бойовиків в Горлівці Ігорю Безлеру про підозру у вчиненні умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав начальник головного управління Національної поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

«10 листопада 2015 року Ігорю Безлеру 1965 року народження, який вже перебуває в розшуку за ст. 258, оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених п.п. 3, 12 ч.2 ст. 115», – написав він.

«Таким чином, крім злочинів, пов’язаних з тероризмом, з сьогоднішнього дня злочинець Ігор Безлер оголошений у розшук за злочин загальнокримінального характеру – за вчинення умисного вбивства за попередньою змовою групою осіб», – повідомив Аброськін.

Він нагадав, що в липні 2014 року в Інтернеті з’явилося відео, на якому Безлер на прізвисько «Бєс» «опитує полоненого «українського карателя».

«Після допиту свідків і очевидців, які перебували в один час з Олексієм в полоні у бойовиків в Горлівці, встановлено, що Безлер розстріляв Кудрявцева», – додав Аброськін.

 

Loading...