четвер, 5 листопада, 2015, 16:45 Регіони
Голова Рівненської ОДА висловив своє бачення розподілу посад в новообраній облраді

Сьогодні прес-служба Рівненської ОДА розповсюдила звернення очільника області Віталія Чугуннікова з приводу завершення виборів.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У зверненні, зокрема, йдеться про розподіл посад у новообраній обласній раді.

«Досвід демократичних країн говорить, що саме переможець виборів має стати центром об’єднання депутатів. Виходячи із цього, я впевнений, що саме «Блок Петра Порошенка «Солідарність» має стати центром об’єднання депутатів облради та запропонувати голову ради.

Другими на виборах до обласної ради стала партія ВО «Батьківщина». Тож, саме представник цієї політсили має бути першим заступником голови ради, а представник Радикальної партії Олега Ляшка – заступником. Так само і депутати від ВО «Свободи», «Конкретних справ» та «УКРОПу» мають ввійти до керівництва основних комісій обласної ради.

Уже в понеділок я запрошую на зустріч делегованих представників від кожної фракції новообраної обласної ради. Переконаний, ми повинні спільно розробити стратегію розвитку області та підписати угоду про співпрацю, де маємо чітко вказати цілі та завдання, над якими працюватимуть представники усіх без виключення фракцій. Також у цьому документі я очікую побачити й загальні принципи розподілу керівних посад в обласній раді», – зазначається в тексті звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 20:57 :10