Новини » Львів 4 листопада, 2015, 8:20
На Львівщині фінішували Всеукраїнські автоперегони у горах

На території міста Львова, Сколівського та Миколаївського районів Львівщини завершилися національні змагання з гірських автоперегонів – VІ етап чемпіонату України з гірських автоперегонів.

У рамках звітних автоперегонів було проведено наступні змагання: «7 Львівський стандарт»; VІ етап Національної серії змагань з гірських автогонок серед аматорів «Карпатські Вершини» 2015 року; ІV етап чемпіонату України з авторалі «ХІІІ Ралі Галіція» та ІV етап Національної серії змагань з ралі «Кубок Карпат» 2015 року «ХІІІ Ралі Галіція», інформує sport-oda.lviv.ua.

Змагання проведено Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Сколівської та Миколаївської райдержадміністрацій. Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

Церемонія відкриття та презентаційні проїзди ралійних екіпажів-учасників змагань відбулися на території «ТВК Південний» (м. Львів, вул. Щирецька, 36) та справили неабияке враження на глядачів.

Відтак на трасі с. Климець – Верецький перевал (Сколівський район, кордон з Закарпатською областю) відбулися змагання VІ етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів «7 Львівський Стандарт» та VІ етап Національної серії змагань з гірських гонок серед аматорів «Карпатські Вершини» «7 Львівський Стандарт».

В індивідуальних змаганнях VІ етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів «7 Львівський Стандарт» взяло участь 15 автоспортсменів з Києва, Івано-Франківська, Львова, та Самбора Львівської області. Перемогу здобув Антон Корзун (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo, друге місце посів – Борис Ганджа (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo ІХ, третє – Володимир Апостолюк(Київ) на автомобілі ВАЗ 21083.

У змаганнях VІ етапу Національної серії змагань з гірських гонок серед аматорів «Карпатські Вершини» «7 Львівський Стандарт» взяло участь 12 спортсменів зі Львова, Дніпропетровська, Житомира, Івано-Франківська, Калуша, Коломиї (Івано-Франківська обл.), Василькова (Київська обл.) та с.Руського Поля (Закарпатська обл.). В індивідуальному заліку перемогу здобув Павло Чумаков (Дніпропетровськ) на автомобілі Mitsubishi Lancer Evo ІХ, друге місце посів Сергій Пономаренко (Васильків, Київська обл.) на автомобілі Mitsubishi Lancer, третє – Ірина Висоцька (Івано-Франківськ) на автомобілі Subaru Impreza.

На відтинку траси с. Красів – м. Новий Розділ – с. Тростянець – с. Бродки (Миколаївський район) відбулися змагання ІV етапу чемпіонату України з ралі «ХІІІ Ралі «Галіція» та ІV Етапу Національної серії змагань з ралі «Кубок Карпат» 2015 року «ХІІІ Ралі Галіція». У змаганнях ІV етапу чемпіонату України з ралі «ХІІІ Ралі «Галіція» взяли участь 25 екіпажів з Києва, Львова, Вінниці, Одеси, Дніпропетровська, Черкас, Ужгорода та Кременчука.

В класі N 4 перше місце виборовекіпаж Денис Сидоров(Вінниця) – МиколаРоманов (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lanser, друге – Борис Ганджа (Київ) – Тарас Колесник (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lanser, третє – Дмитро Тананевич (Одеса) – Олег Себов (Одеса) на автомобілі Subaru Impreza.

У класі У4000 перше місце посів екіпаж Володимир Петренко(Київ) – Дмитро Андрющенко (Київ), друге – Антон Корзун (Київ) – Дмитро Циро (Київ), третє – Михайло Серветник (Львів) – Артем Хорольський (Київ) усі на автомобілях Mitsubishi Lanser.

У класі У3500 перш місце виборов екіпаж Вадим Єрохін(Київ) – Євген Сокур (Київ) на автомобілі Honda Civic, друге – Павло Копилець (Черкаси) – Євген Борщенко (Черкаси) на автомобілі Seat Leon.

У класі У2000 перше місце виборов екіпаж у складі Володимир Волошин(Одеса) – Володимир Щербаков (Одеса) на автомобілі Opel Kadett, друге – Роман Козін (Київ) – Сергій Вансович (Київ) на автомобілі Honda CRX, третє – Дмитро Захаров (Львів) – Сергій Верланов (Львів) на автомобілі ВАЗ 2108.

У класі У 1400перше місце посіли Олександр Медведченко (Київ) – Дарія Терещенко (Київ) на автомобілі ЗАЗ 1102, друге – Володимир Білоусов (Київ) – Павло Малов (Черкаси) на автомобілі ВАЗ 2113.

У командному заліку першою стала команда ULTRA GP з Києва, друге місце посіла команда – ODESSA RALLY TEAM з Одеси.

У змаганнях ІV етапу Національної серії змагань з ралі «Кубок Карпат» 2015 року «ХІІІ Ралі Галіція» взяло участь 13 екіпажів з Києва, Львова, Донецька, Черкас, Одеси та Чернівців.

В абсолютному заліку та групі 4 WD перемогу здобув екіпажБорис Ганджа (Київ) – Тарас Колесник (Київ) на автомобілі Mitsubishi Lanser, друге місце посіли – Дмитро Тананевич (Одеса) – Олег Себов (Одеса) на автомобілі Subaru Impreza, третє – Олексій Долот (Донецьк) – Дмитро Касап (Одеса) на автомобілі Mitsubishi Lanser.

У групі Super 2 WD перше місце посів екіпаж Слезінський Олег (Львів) – Сергій Брицький (Львів) на автомобілі Opel Kadett, друге місце – Вадим Єрохін (Київ) – Євген Сокур (Київ) на автомобілі Honda Civic, третє – Павло Копилець (Черкаси) – Євген Борщенко (Черкаси) на автомобілі Seat Leon.

У групі 2 WD перше місце – Дмитро Захаров(Львів) – Сергій Верланов (Львів) на автомобілі ВАЗ 2108, друге місце – Олександр Медведченко (Київ) – Дарія Терещенко (Київ) на автомобілі ЗАЗ 1102, третє – Михайло Луцяк (Чернівці) – Михайло Кізима (Чернівці) на автомобілі ВАЗ 21130.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 17:51 :23