Новини » Економіка 3 листопада, 2015, 20:05
Нардеп заступився за Roshen Порошенка

Корпорація Roshen не порушує закон при отриманні землі в Борисполі.

Про готовність надати документальні докази в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Олексій Гончаренко.

«Шановна студія, готовий там завтра, або в будь-який день, я звернуся до цієї корпорації Roshen, попрошу всі документи, тому що тут якісь пусті розмови про те, що віддали (землю) через комунальне підприємство. Наскільки я знаю, це все неправда», – сказав він.

Раніше «Радіо Свобода» опублікувало інформацію про те, що «Бориспільська міська рада 8 вересня погодила виділення землі під нову фабрику за схемою, яка дозволить уникнути земельного аукціону, як того вимагає земельний кодекс».

Нагадаємо, корпорація Roshen має намір побудувати бісквітну фабрику в Борисполі. Компанії запропонували ділянку загальною площею 19 гектарів, який складається з 5 окремих ділянок, які перебувають в оренді юридичних осіб, починаючи ще з 2006-2007 рр.

В Roshen заявляють, що ні один з орендарів цих 5 земельних ділянок «не використав надану йому земельну ділянку за цільовим призначенням та не сплачував орендну плату».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:04 :58