live
Новини » Київ

Євромайдан дав Україні шанс стати піонером глобального світу, – експерт

Євромайдан подарував Україні шанс стати першою країною, яка буде успішно використовувати можливості глобального світу, оскільки 21 століття – це століття інтелектуальної економіки. Відтак, у країні має народитися нова парадигма соціальних, економічних та політичних взаємовідносин, які сприятимуть альтернативному розвитку держави.

Таку думку висловила міжнародний експерт, засновниця фундації «Global Ukraine» Віолета Москалу під час прямого ефіру програми Lifeкод: Данило Яневський (щоп’ятниці о 22:00) на телеканалі ZIK.

Євромайдан, фактично, розбудив українців по всьому світі. Безпосередньо в самій Україні події Революції гідності запустили нову хвилю вже постмайданівських рухів.

«Зараз дуже багато успішних українців, які жили та працювали довгий час за кордоном, залишають свою роботу та повертаються в Україну. Сьогодні вони працюють волонтерами в Києві, Одесі та інших великих містах України», – розповідає міжнародний експерт.

Повернувшись з Франції до України, Віолета Москалу за кілька місяців створила міжнародну платформу «Global Ukraine». Ця фундація об’єднує усіх креативних українців по всьому світі та дає можливість відкривати корисні для розвитку країни стартапи.

«Особисто я повернулася через те, що там, за кордоном, мені було нецікаво, оскільки усі важливі історичні події зараз відбуваються в Україні. Зараз країна переживає переламний період, тому мені як досліднику та науковцю цікаво спостерігати за цими процесами», – пояснює Віолета Москалу.

Дослідниця впевнена, що в Україні сьогодні необхідно розвивати потужні прибуткові проекти та об’єднувати на їх основі активних та творчих людей.

«Для розвитку країни сьогодні необхідно залучати людей-синергентів, які мають здатність акумулювати енергію та об’єднувати навколо себе інших. Потрібно будувати альтернативну систему та створювати нові еліти, щоб трансформувати країну та змінити олігархічну систему», – зазначила Віолета Москалу.Loading...
Loading...
Loading...