Новини » Львів

Перший пам’ятник Героям Небесної сотні на Бродівщині відкрили в селі Берлин

1 листопада, у 97-му річницю Листопадового чину, в селі Берлин, перед будівлею школи, було відкрито перший на Бродівщині пам’ятник Героям Небесної сотні й усім новітнім героям, які полягли за цілісність та незалежність нашої держави у війні з російськими агресорами.

Пам’ятник уособлює ангел-воїн у військових латах зі щитом у лівій руці, на якому зображено герб Володимира Великого – тризуб увінчаний хрестом. У правій руці ангела – вогняний меч – символ боротьби із злом, – передає власкор ІА ZIK.

У програмі заходів з нагоди відкриття пам’ятника Небесній сотні відбулася поминальна панахида за полеглими у подіях під час Революції гідності та в боях на сході України. Богослужіння провів настоятель місцевого храму Св. Парасковії отець Михайло Грицишин при асистуванні семінаристів Львівської духовної семінарії. На велелюдному вічі також виступили активісти села Берлин та шкільні колективи художньої самодіяльності.

Кошти на пам’ятник було зібрано під час Різдвяного вертепу, який організував колишній вчитель музики місцевої школи Степан Мандзюк. Також до фінансування проекту долучилися сільські підприємці. Скульптура пам’ятника відлита із металу. Автор та виконавець проекту – відомий на Львівщині Василь Грицак.

Loading...