Новини » Львів 31 жовтня, 2015, 12:47
Ряди львівських патрульних поповнились ще на 120 поліцейських

Працівники патрульної поліції у Львові отримали підмогу. Сьогодні, 31 жовтня, присягу на вірність українському народові склав четвертий, останній на цей рік, випуск курсу «Моя нова поліція».

Церемонію присяги нових правоохоронців бачив репортнер ZIK-Стрім Юрій Мартинович.

Урочистості відбулись на території одного з корпусів Університету внутрішніх справ, де майбутні поліцейські проходили підготовку. Клятву вірності державі склали 120 правоохоронців. Тепер місто охоронятимуть майже 800 поліцейських.

Розпочали урочисту присягу із хвилини мовчання за полеглими бійцями України на Донбасі.

«Охорона правопорядку не має аналогів. Кожен день буде різний, кожна ситуація різна, а на помилку ви не матимете права. Ви повинні будете прийняти одне правильне рішення. І в багатьох випадках від цього рішення буде залежати доля людей», – звернувся до патрульних  ректор Львівського державного університету внутрішніх справ Валерій Середа.

До майбутніх колег та підлеглих звернувся також начальник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля. Саме він зачитав слова присяги, які повторювали нові поліцейські.

«Насправді ваше навчання не завершується, а продовжується. Бажаю вам стійкості, впевненості, тому що це те, що у вас має бути вже зараз. Все інше:  додаткові знання, правові, фізичні навички – це у вас з'явиться і збільшуватиметься з кожним днем роботи», – зазначив Юрій Зозуля.

Вже 1 листиопада нові поліцейські приступлять до своїх обов'язків на вулицях Львова.

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 22:52 :42