Новини » Економіка 30 жовтня, 2015, 21:40
У Порошенка підтвердили проблеми з експортом в ЄС продуктів із вмістом горіхів

Українські виробники підтверджують проблеми з експортом до ЄС кондитерської продукції, в якій вміст горіхів та арахісу перевищує 20%.

Про це стверджує офіційний сайт концерну Roshen, - інформує «Європейська правда».

Згідно з Технічним регламентом ЄС (Commission Implementation Regulation (EU) No 884/2014), кожна імпортована партія продукції, яка містить у своєму складі понад 20% горіхів або арахісу, повинна супроводжуватися санітарним свідоцтвом певної форми, яка встановлена вищезазначеним Технічним регламентом. Зазначене свідоцтво має бути підтверджено уповноваженим органом країни-виробника, тобто уповноваженим державним органом України", - йдеться у повідомленні.

В компанії уточнюють - до цього часу в Україні не врегульовано питання підтвердження сертифікатів, тому експорт товарів, що містять понад 20% горіхів та арахісу, у тому числі і кондитерських виробів, унеможливлено.

Як відомо, про таку проблему ЄвроПравді розповіла заступник міністра агрополітики з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька.

Однак у концерні Roshen спочатку спростували цю інформацію, заявивши, що не експортують до ЄС продукцію із вмістом горіхів за власним бажанням.

Тепер у Roshen стверджують, що вони "як і інші виробники, зацікавлені у вирішенні даного питання у найближчий можливий час, оскільки вище згадувані продукти є законтрактованими на поставку у країни ЄС, а наразі компанія не має можливості їх експорту". 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 02:43 :28