live
Новини » Політика

Щось воно таке нагадує…

Олег Коваленко
Олег Коваленко
Карикатура Олега Коваленка

КАРИКАТУРИ ОЛЕГА КОВАЛЕНКА

На сьогодні в Україні є вісім пам’яток ЮНЕСКО, в тому числі історичний ансамбль Львова.

У Львові постійно виникають скандали з незаконними будівництвами на території пам’яток ЮНЕСКО, незаконними перебудовами та руйнуваннями. Чиновники за хабарі видають незаконні погодження, або просто закривають очі на те, як руйнують пам’ятки.

Якщо ситуацію негайно не виправити – це призведе до того, що Львів виключать зі списку ЮНЕСКО. Це будуть і репутаційні, і фінансові втрати для України.

Виступ екс-регіоналки Олени Бондаренко на телепередачі «Свобода слова» викликало обурення в середовищі українських блогерів, політиків та простих громадян.

Так, люди вимагають пояснити, чому людина, яка ненавидить власну країну і на російських телеканалах постійно паскудить Україні, досі не у в’язниці, а красується на українському телебаченні?

Президент Сирії Башар Асад у вівторок, 20 жовтня, таємно побував у Росії.

Він провів переговори з президентом Росії Володимиром Путіним. Про візит президента Сирії Кремль, з міркувань секретності, повідомив тільки в середу.

На думку експертів, метою візиту було обговорення поступової передачі влади від Асада іншим політичним силам та обговорення подальшої спільної військової операції.

Олег Коваленко, IA ZIK

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...