Новини » Спорт 25 жовтня, 2015, 10:53
Запорізький «Мотор» переміг норвезький «Эльверум» у грі гандбольної Ліги чемпіонів

У Броварах (Київська обл.) вчора ввечері відбувся матч 6-го туру групового етапу чоловічої Ліги Чемпіонів сезону-2015/2016, в якому гандболісти українського «Мотора» (Запоріжжя) обіграли норвезький «Эльверум». Матч закінчився з рахунком 33:30.

handball.motorsich.com

Протягом півтора таймів команди грали приблизно на рівних. А перший тайм і взагалі завершився з мінімальною перевагою гостей – 14:15, інформує unian.ua.

Тим не менш, кінцівку набагато впевненіше провів чемпіон України, який часом доводив свою перевагу до «+ 5». У підсумку, запорожці виграли з перевагою у три голи.

Кращими гравцями матчу у складі господарів майданчика стали Сергій Бурка і його тезка гравець збірної Росії Шельменко, на рахунку яких по сім голів. Ще шість закинутих м’ячів на рахунку білоруського легіонера Бориса Пухівського.

Таким чином, «Мотор» здобув четверту перемогу в турнірі при двох поразках. На рахунку запорізької команди 8 очок і вона ділить наразі 1–2 місця з данським «Ск’єрном».

«Мотор» (Запоріжжя, Україна) – «Ельверум» (Норвегія) – 33:30

Турнірне становище: «Ск’єрн» – 8 очок (5 матчів), «Мотор» – 8 (6), «Бая-Маре» – 6 (5), «Металург» – 4 (5), «Кадеттен» – 3 (5), «Ельверум» – 3 (6)

2019-04-21 19:05 :02