Новини » Львів 25 жовтня, 2015, 13:55
Виборчі курйози будуть доти, поки в ДВК не працюватиме знавець виборчого закону, – Алєйніков

Під час перебігу волевиявлення на Львівщині виявлено деякі курйози, які зустрічаються на кожних виборах. Вони будуть доти, поки в дільничній виборчій комісії не почне працювати бодай одна людина на професій основі, тобто вивчатиме виборче законодавство.

Про це сказав начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков під час Інтернет-відеомарафону на тему: «Вибори-2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу».

Він розповів, що у Львівській обласній державній адміністрації вже з 8.00 активно приймають дзвінки з виборчих дільниць. Робоча група розпочала свою роботу з 7.00. Станом на 12.00 грубих порушень, які б могли вплинути на результати волевиявлення виборців на Львівщині, нема.

Федір Алєйніков з-поміж виявлених виборчих порушень, зазначив, наприклад, що територіальна виборча комісія надрукувала менше бюлетенів від кількості виборців.

Він наголосив, що виборчий бюлетень набуває сили, коли на ньому стоїть печатка дільничної виборчої комісії. До цього часу – це лише бланк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 23:51 :51