Новини » Політика 25 жовтня, 2015, 12:34
Щоб провести вибори у Маріуполі 15 листопада, БПП запропонує зміни у законодавстві
Голосування на виборах. Фото: newsradio.com.ua
Голосування на виборах. Фото: newsradio.com.ua

Партія Блок Петра Порошенка «Солідарність» має намір ініціювати зміни законодавства, які дозволять провести вибори в Маріуполі одночасно з другим туром виборів мерів 15 листопада.

«Солідарність» заявила про те, що вибори в Маріуполі зірвані «за формальними ознаками», і за це відповідає Опозиційний блок, передає «Гордон».

«Проведення місцевих виборів у Маріуполі зірвано за формальними ознаками – через неякісне виготовлення бюлетенів, відсутність контролю за їх тиражем і належним зберіганням. Політичну відповідальність за цю ситуацію несе Опозиційний блок», – йдеться в заяві партії.

На думку авторів заяви, недовіра з боку учасників виборчого процесу викликана «очевидним конфліктом інтересів», оскільки бюлетені друкувалися на підприємстві, яке «де-факто належить компанії СКМ, власником якої є Рінат Ахметов», а представники Опозиційного блоку проігнорували ініціативу БПП про виготовлення нових бюлетенів під «належним контролем».

«Очевидно, що Опозиційний блок як правонаступник Партії регіонів Януковича так і не засвоїв ні теорії, ні практики чесного проведення виборів», – сказано в заяві.

У зв’язку з цим фракція БПП «Солідарність» має намір ініціювати внесення до законодавства змін, які дозволять жителям Маріуполя провести голосування на місцевих виборах одночасно з другим туром виборів міських голів 15 листопада.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-15 21:28 :43