Новини » Київ 24 жовтня, 2015, 17:00
У «День тиші» в Києві висить реклама двох кандидатів у мери, – КВУ

Спостерігачі Комітету виборців України фіксують масові факти порушень чинного законодавства в «день тиші» перед місцевими виборами 25 жовтня.

«У низці регіонів України розміщено матеріали (білборди, сітілайти), що містять ознаки агітації. Такі матеріали виконано у стилістиці, що використовується місцевими організаціями партій та кандидатів, або ж із поширенням їхніх виборчих гасел», – зазначається у повідомленні КВУ на Facebook.

Зокрема експерти зазначають, що у місті Києві матеріали із ознаками агітації розміщено від імені кандидатів на посаду міського голови Б. Берези та С. Думчева, а також партії «Відродження». «КВУ закликає партії та кандидатів припинити порушувати заборону щодо розміщення агітації «в день тиші» та невідкладно зняти агітаційні матеріали», – йдеться в повідомленні.

Крім цього, у Херсоні такі матеріали поширено від імені партій ВО «Батьківщина» та «Відродження», а також кандидата на посаду міського голови М. Опанащенка. В Одесі така агітація поширюється від імені кандидатки в депутати місцевої ради С. Фабрикант.

КВУ нагадує, що Закон «Про місцеві вибори» вирізняє таку форму агітації, як політична реклама. До політичної реклами належить, в тому числі, використання символіки та передвиборчих слоганів кандидатів та місцевих організацій партій. Відповідно до ч. 2 ст. 54 Закону «Про місцеві вибори», передвиборча агітація закінчується в 00:00 останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборчої агітації до початку і після закінчення встановлених законом строків заборонено.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 02:17 :59