п'ятниця, 23 жовтня, 2015, 17:07 Львів
На Львівщині завершили зйомки ірансько-чесько-українського фільму «Осінні спогади»

Учора, 23 жовтня, в Дрогобицькому районі Львівської області завершилися зйомки повнометражного драматичного фільму ірансько-чесько-українського виробництва «Осінні спогади».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю райдержадміністрації.

Зйомки відбувалися у с. Доброгостів від початку жовтня за підтримки директора Трускавецького міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат» Олега Карпина та фільм-комісії «Прикарпаття».

Наскрізною темою «Осінніх спогадів» є пережита героями війна (у кожного своя), яка незалежно від країни приносить з собою біди простим людям. Проте, під її тиском герої не втрачають головного – любові та людяності. Фільм сповнений спогадів українського активіста, волонтера, який захоплюється музикою. Після Майдану він пішов у АТО добровольцем, був поранений, після чого відновлює здоров’я в курортному містечку на Західній Україні. В центрі сюжету також – історія кохання іранської дівчини-біженки та чоловіка, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку.

У головній ролі – зірка популярної української стрічки «ТойЩоПройшовКрізьВогонь» Дмитро Лінартович. Ролі у фільмі виконують актори Назанін Ахмадишахпоурабаді з Ірану та українці Тетяна Юрікова і Олександр Ігнатуша. До речі, щоб Дмитро Лінартович зміг взяти участь у зйомках, довелося звертатися в міністерство оборони України, адже актора мобілізували для участі в АТО.

Режисер фільму – Алі Фавр Мусаві (Іран), продюсер – Віктор Вілгелм (Чехія). Знімальну групу радо зустріли та всіляко підтримували місцеві жителі.

У світлі війни на сході України та на Близькому Сході тема «Осінніх спогадів» надзвичайно актуальна, змальована із сучасних реалій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 20:12 :23