середа, 21 жовтня, 2015, 11:32 Львів
У Східниці відкрили садочок, який відповідає всім сучасним вимогам

У Східниці вчора, 20 жовтня, відбулося офіційне відкриття приміщення садочка, облаштованого за всіма сучасними вимогами.

Добудова другого корпусу дошкільного навчального закладу затягнулася на 28 років і знову була розпочата лише у минулому році. Завдяки спільним зусиллям влади Східниці та доброчинців цьогоріч його вдалося відкрити. Вартість робіт – близько двох мільйонів гривень. Відтепер садочок додатково зможуть відвідувати ще 40 найменших жителів селища, – повідомили у Східницькій селищній раді.

Символічну стрічку під час відкриття приміщення дитячого садочка перерізали голова Східницької селищної ради Іван Піляк, директор будівельної фірми Олександр Зварич та завідуюча садка Людмила Цимбалюк. Чин освячення здійснили священики місцевих парафій УГКЦ св. Петра і Павла о. Степан та УАПЦ св. Миколая о. Олексій.

Умови в садочку відповідають всі вимогам перебуванню дітей у дошкільному навчальному закладі. Приміщення облаштоване за новітніми європейськими стандартами. Великі, світлі та просторі спальні зі зручними ліжечками та меблями, в ігрових кімнатах є підігрів підлоги, відповідно до європейських стандартів облаштований санвузол та плескальний басейн, забезпечено освітлення відповідно до затверджених норм, там буде навіть бактерицидна лампа, яка буде очищати приміщення від бактерій.

Привертає увагу й оздоблення фасаду, що було передбачено проектом. Сучасний дизайн фасаду розроблявся дизайнерською фірмою у Львові.

На наступний рік заплановано провести благоустрій території садочку та встановлення нових дитячих майданчиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:26 :19