Новини » Події 21 жовтня, 2015, 6:36
Російський опозиціонер розповів про розвиток конфлікту на Донбасі
Ілля Пономарьов
Ілля Пономарьов

Бойовики на Донбасі будуть дотримуватися режиму перемир’я до кінця цього року.

Таку думку висловив російський опозиціонер, депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов в інтерв’ю сайту «24».

До кінця року, думаю, Росія буде тримати паузу, стрілянини не буде. Буде демонстративне дотримання мінських угод, – вважає він.

Водночас, відповідаючи на запитання про те, що перемир’я з боку бойовиків порушуються навіть зараз, Пономарьов сказав: «На цю тему у всіх є різні точки зору. Кожен хоче бачити те, що він хоче бачити. Це стосується не тільки Росії і Україна, але також і Німеччини, і Франції, і США. Західним політикам хочеться врегулювання. Тому вони будуть «бачити» дотримання угод».

«На мій погляд, вони і до цього бачили масштаб російської участі в конфлікті, але вони його сильно не педалювали. Будь-який політик обирається на гроші великого капіталу. Великий капітал Євросоюзу має інтереси в Росії. Великий капітал не має значущих інтересів в Україні. І ваш уряд не робить нічого, аби цей інтерес в Україні з’явився, тим самим, з’явилося б промислове лобі на рівні ЄС. На європейських і американських політиків постійно тиснуть спонсори політичних партій: «Давайте якось питання України вирішимо». Путін чудово це розуміє. Те, що він вміє робити дуже добре – використовувати елітні зв’язки для своїх маніпуляцій. У нього є велика кількість людей, агентів впливу, які не куплені безпосередньо, але зацікавлених у тому, щоб з Росією вибудувати нормальні відносини», – зазначив російський опозиціонер.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 09:38 :52