live
Новини » Львів 383

Мешканці львівських новобудов вимагали від мерії прокласти дорогу

Мешканці львівських новобудов вимагали від мерії прокласти дорогу. Фото: Микола Тис /ZIK
загрузка...
загрузка...

Сьогодні, 20 жовтня, до львівської мерії прийшли мешканці новобудов на вулиці Караджича, обурені бездіяльністю міської влади, яка зволікає з прокладанням під’їзних доріг до їхніх домівок.

Про це повідомила репортер ZIK-Стрім Соломія Коштура.

Протестувати до приміщення Львівської міської ради прийшли мешканці чотирьох новозбудованих будинків на вулиці Караджича. Люди зібралися біля Ратуші із плакатами «Вимагаємо дорогу» та зверненням до очільника департаменту містобудування  ЛМР «Пане Павлів, де наш заїзд?». Обурені протестувальники гучно скандували: «Де наша дорога?».

«До наших будинків немає під’їзної автомобільної дороги і це створює багато незручностей для мешканців, зокрема, для дітей, для людей з обмеженими можливостями. Чиновники міськради погодили проект наших багатоповерхівок без заїздів для транспорту. Це нас обурює. Ми вимагаємо від департаменту містобудування переглянути проект і прокласти дороги», – пояснив учасник акції протесту Андрій Глуховський.

За словами людей, раніше вони користувалися дорогою, котра проходить через подвір’я прилеглої п’ятиповерхівки на вулиці Баштанній. Однак, влітку тамтешні мешканці перегородили проїзд бетонними плитами, тож тепер мешканці згаданих новобудов проїжджають через прибудинкову територію сусіднього будинку, викликаючи тим невдоволення тамтешніх мешканців. 

«Мешканців нових будинків хочуть зробити заручниками цієї ситуації і ніби навмисно створюють конфлікт із сусідами. Комісія з безпеки руху в ЛМР погоджує схему прокладання дороги то одним мешканцям, то іншим, постійно щось змінює. Наш потрібне єдине, узгоджене з усіма людьми рішення», – наголосив протестувальник Ігор Вінтонів.

За якийсь час до учасників акції протесту вийшов директор департаменту містобудування  ЛМР Андрій Павлів, висловлюючи своє обурення тим, що протестувальники згадали його прізвище на плакатах, а самі навіть не знають його в лице. Після нетривалої словесної перепалки чиновник запросив протестувальників на перемовини до міськради. 

«Ми обговоримо варіант, який влаштує всіх  і буде реалізовано найближчим часом. Про терміни виконання не скажу, бо треба запитати дорожників, скільки їм треба часу, щоб прокласти під’їзний шлях для транспорту», – пояснив Андрій Павлів.

Після розмови із очільником департаменту містобудування люди розійшлися, щоб очікувати виконання чергових обіцянок влади.  

Усі стрім-трансляції телеканалу ZIK дивіться тут.

Loading...
Loading...
Loading...