Новини » Спорт 19 жовтня, 2015, 10:43
Запорізький «Мотор» виграв матч гандбольної ЛЧ-15/16 у норвезького «Ельверума»

В Ельверумі (Норвегія) вчора ввечері відбувся матч 5-го туру групового етапу гандбольної Ліги чемпіонів, в якому «Ельверум» приймав запорізький «Мотор» і програв опоненту.

"Мотор" виграв матч Ліги чемпіонів у "Эльверума" / handball.motorsich.comДетальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/sport/1155709-zaporizkiy-motor-vigrav-match-gandbolnoji-ligi-chempioniv-u-norvezkogo-elveruma.html

Матч завершився з рахунком 30:29, повідомляє офіційний сайт Європейської гандбольної федерації (ЄГФ).

Норвежці з самого початку гри захопили перевагу і протягом першого тайму вели в рахунку. Перевага «Ельверума» коливалася від «+1» до «+4», а тайм закінчився з рахунком 15:12 на користь господарів майданчика.

Ситуація в матчі повернулася в інший бік після перерви. Гості швидко вирівняли рахунок і в середині тайму вже вели з перевагою в 4 голи. Правда, кінцівка матчу все одно вийшла напруженою. За півтори хвилини до кінця гри, коли господарі реалізували гандбольний пенальті – 7-метровий штрафний кидок – рахунок був мінімальним (28:29) на користь гостей. Тим не менш, вони зуміли втримати свою перевагу.

Кращим гравцем матчу у складі гостей став білоруський легіонер Борис Пуховський, на рахунку якого 11 голів.

В паралельному матчі нашої групи в Румунії «Байя-Маре» виграв у македонського «Металурга» (Скоп’є) з рахунком 21:20. Раніше швейцарський «Кадеттен» (Шаффхаузен) поступився данському «Ск’єрну» з рахунком 24:30.

Таким чином, після першого кола змагань в турнірній таблиці сикстета D лідирує «Ск’єрн» (8 очок), а «Мотор» і «Байя-Маре» ділять 2–3 місця – по 6 балів.

За регламентом змагань у другий етап змагань виходять дві найсильніші команди з групи.

2019-04-18 16:00 :52