Новини » Київ 15 жовтня, 2015, 12:23
У київській школі встановили меморіальну дошку героєві АТО Олегові Дідушку

На будівлі столичної школи №108 встановили меморіальну дошку героєві АТО Олегові Дідушку, який загинув під Дебальцевим. Із перших днів чоловік був на Майдані, а коли ворог прорвав східні кордони, пішов захищати Батьківщину добровольцем у батальйон імені Генерала Кульчицького.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

Меморіальну дошку у рідній школі Олега Дідушка відкривали мама з братом, за участі бойових побратимів та однокласників бійця.

«Хоча й він і був у «Беркуті», та пішов на Майдан, а згодом – і в АТО. Правосвідомість у нього була на найвищому рівні», – каже однокласник Олега Дідушка Влад Філатов.

«Саме у той день, коли ми з Олегом дізнались, що збили гелікоптер із генералом Кульчицьким, прибули в АТО, на війну», – додає побратим військового Андрій Кобзар.

Олег отримав смертельні поранення під Дебальцевом під час обстрілу «Градами». Про загибель побратима Андрій Кобзар дізнався перед наступним боєм. Сумна звістка настільки вразила бійця, що тоді усі снаряди по ворогу посилав у його честь.

«Я взяв маркер і підписав їх «За Олежку «Беркута». Слава нації, смерть ворогам!». І ці снаряди полетіли як символ того, що ми не здамося», – каже Андрій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 18:01 :18