Новини » Політика 14 жовтня, 2015, 17:47
Кремль – наш: УКРОП символічно встановив український прапор на Спаську вежу Кремля

У День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» символічно втілило мрію українців і прогресивних росіян про падіння режиму Путіна. Активісти партії встановили синьо-жовтий прапор на Спаську вежу Кремля, зображення якої розмістили на велетенському білборді на Харківській площі (Бориспільське шосе).

Про це ІА ZIK повідомила прес-служба УКРОПу.

«Якби наша влада була більше патріотичною, то по всьому кордону Луганської та Донецької областей уже б давно стояли наші прапори, – сказала Вікторія Дворецька, заступник командира роти батальйону «Айдар», яка разом з ветераном АТО Євгеном Тєрєховим встановила прапор на вежі. – Я вірю, що колись ми зможемо вивісити український прапор на справжній вежі справжнього Кремля, а не тільки на зображенні».

«Встановлення прапора над головною вежею Кремля є мрією багатьох українців. Це символізує нашу мрію і нашу перемогу над агресором. Ми не боїмося ні зовнішньої агресії, ні внутрішньої окупації, бо ми продовжуємо захищати Україну», – сказав лідер УКРОПу Геннадій Корбан.

«Я не відчуваю свята, бо ця війна забрала найкращих. Вони віддали свої життя заради того, щоб наш прапор висів там, над Кремлем, а тут, у нас, був мир і спокій», – сказав член політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Євген Тєрєхов.

Незабаром такі площини з прапором з’являться і в інших містах України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 03:26 :40