Новини » Львів 14 жовтня, 2015, 13:47
Генконсул Польщі Ярослав Дрозд завершив дипломатичну роботу у Львові
Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд. Фото: Микола Тис/ZIK
Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд. Фото: Микола Тис/ZIK

Генеральний консул Республіки Польща у Львові Ярослав Дрозд завершив свою дипломатичну місію в Україні.

Про це повідомив Kurier Galicyjski.

З нагоди завершення дипломатичної місії в Україні консул РП у Львові Ярослав Дрозд запросив співробітників, духовних осіб, працівників польської організації з львівського, івано-франківського і закарпатського відділень на прощальну зустріч, що відбулася у консульстві 12 жовтня 2015 року.

Окрім того, дипломат Ярослав Дрозд презентував третє розширене видання книжки про діяльність генерального консульства Республіки Польща у Львові впродовж 25 років. Матеріали зібрав і опрацював консул Марцін Зенєвич, який теж завершує свою роботу у львівському консульстві. Розповідав про цю книгу видавець і письменник Бернард Новак з польського видавництва TEST(м Люблінь). Ярослав Дрозд вручив також державні нагороди Польщі групі духовних і світських осіб.

Зустріч відбулася в родинній атмосфері, не бракувало теплих слів подяки, побажань подальшої плідної дипломатичної роботи. Під час зустрічі були також виступи польських колективів Львова.

Ярослав Дрозд був Генеральним консулом Республіки Польща у Львові з вересня 2011 року. 3 травня 2014 року Ярослав Дрозд був нагороджений «Золотим Гербом Львова» за активну підтримку тих, хто захищав правду і проявляв справжній героїзм у дні боротьби за волю і єдність України.

Переклад з польської Галини Палажій, ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:30 :49