Новини » Спорт 9 жовтня, 2015, 11:56
Запорізький «Мотор» програв швейцарському «Кадеттену» матч гандбольної ЛЧ

У швейцарському Шаффхаузені завершився матч 4-го туру групового етапу гандбольної Ліги Чемпіонів-2015/2016, в якому місцевий «Кадеттен» приймав запорізький «Мотор» і виграв з рахунком 30:27.

"Мотор" програв у Швейцарії матч Ліги Чемпіонів / handball.motorsich.comДетальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/sport/1147393-motor-prograv-match-gandbolnoji-ligi-chempioniv-shveytsarskomu-kadetten.html

Господарі майданчика добилися вирішальної переваги ще в першому таймі, пише unian.ua.

У грі, за підсумками якої чемпіон України міг вийти на 1-е місце в групі, «Мотор» протистояв на рівних супернику до середини першого тайму. Але потім швейцарці помітно збільшили темп і завершили перший тайм з перевагою «+7» – 15:8.

Після перерви «Кадеттен» зосередився на тому, щоб зберегти перевагу і досяг успіху в цьому. Гості зуміли лише скоротити різницю до «-3».

Кращим гравцем матчу у складі гостей став Артем Козакевич, на рахунку якого 6 голів.

Таким чином, на рахунку «Мотора» 4 очки (2 перемоги і 2 поразки), тож команда, як і раніше, ділить перше – третє місця з норвезьким «Ск’єрном» і македонським «Металургом». Щоправда, «Мотор» провів на одну гру більше конкурентів і за підсумками четвертого туру опуститься вниз у турнірній таблиці.

2019-04-23 15:25 :32