Новини » Події

За виборами в Україні будуть спостерігати 155 офіційних спостерігачів

Станом на 9 жовтня 2015 року загальна кількість зареєстрованих міжнародних офіційних спостерігачів на місцевих виборах складає 155 осіб. Із них – 31 особа від Королівства Данія, 5 – від Естонської Республіки, 95 – від БДІПЛ ОБСЄ, 16 – від Українського Конгресового Комітету Америки та 8 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата на посаду слов’янського міського голови та достроково припинила повноваження усього складу трьох територіальних виборчих комісій.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ЦВК.

За інформацією прес-служби, розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 31 офіційного спостерігача від Королівства Данія на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року, а також скасувала реєстрацію 1 офіційного спостерігача від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі.

Крім того, розглянувши відповідні документи, що надійшли до ЦВК, Комісія зареєструвала кандидата на посаду Слов’янського міського голови Ляха Вадима Михайловича, 16 березня 1973 року народження, громадянина України, освіта вища, члена Політичної партії «Опозиційний блок», заступника директора приватного підприємства «Істочник», проживає в місті Слов’янськ Донецької області, суб’єкт висування – Територіальна організація Політичної партії «Опозиційний блок» у місті Слов’янськ Донецької області.

На завершення засідання внесено зміни до складу деяких територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 «Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів».

Loading...