четвер, 8 жовтня, 2015, 11:49 Львів
На Економічному форумі у Львові дискутують, як заманити інвесторів в Україну
  • XV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
  • XV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
  • XV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
  • Голова Львівської обласної ради Петро Колодій під час виступу на XV Міжнародному економічному форумі «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
  • Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час виступу на XV Міжнародному економічному форумі «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність» у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

У Львові розпочав роботу XV Міжнародний економічний форум «Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність».

Про це 8 жовтня повідомив кореспондент IA ZIK.

Учасниками форуму стали підприємці з України, Польщі, Словаччини, Угорщини, Німеччини, Латвії, Австрії та Канади, представники влади, ділових асоціацій, фінансових установ, науковці та представник міжнародних організацій.

У рамках форуму дискутуватимуть про залучення інвестицій, сучасні технології енергоефективності, туризм і рекреацію, міжнародне і транскордонне співробітництво.

Заплановане підписання тристоронньої угоди «Про пріоритети і заходи співробітництва у галузі туризму між Львівською областю, Підкарпатським і Люблінським воєводствами» в рамках транскордонного мікропроекту «Створення інноваційних транскордонних туристичних продуктів та спільна промоція Львівщини, Підкарпатського і Люблінського воєводств».

Також готується підписання угоди про взаєморозуміння у галузі енергоефективності, сталого управління ресурсами та розвитку біоекономіки між Львівською ОДА і Спеціальним агентством з відновлюваних ресурсів (ФРН).

Учасників форуму привітали керівники Львова та області – голова ЛОДА Олег Синютка, голова ЛОР Петро Колодій та міський голова Андрій Садовий.

Модератор форуму, президент Польсько-української господарської палати Олександр Шлапак назвав Міжнародний економічний форум у Львові – одним із головних економічних майданчиків, де є можливість відверто поговорити про ситуацію в державі, проблеми бізнесу, конкретні проекти.

Голова ЛОДА Олег Синютка наголосив, що «влада має створити умови, щоб бізнес відчув сприяння і можливість для свого розвитку».

Головними для Львівщини за останній час О.Синютка назвав інвестицію 92 млн євро у відкриття ТЦ «Форум» у Львові, а також декларацію японської компанії «Fujikura» про відкриття виробництва у Яворівському районі.

Мер Садовий пообіцяв створити у Львові максимально сприятливі умови для інвесторів та жорстко карати чиновників за зловживання. Мер закликав інвестувати у інфраструктуру міста, виробництво та паркінги.

Екс-міністр економіки Польщі Яцек Пєхота наголосив, що для залучення інвесторів дуже важливою є довіра до держави, регіону інвестування – якщо її втратити, то дуже важко повернути.

Попри те, що на форум до Львова не приїхали урядовці з Києва, організатори заходу обіцяють донести ідеї, запитання та пропозиції учасників до керівництва України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 13:46 :09