Новини » Львів

Серед «Репортерів надії в Україні»-2015 – журналістка телеканалу ZIK

Вікторія Долик, журналістка телеканалу ZIK, стала переможцем ІV Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні». Її сюжет «Особливий погляд: Таємниці воєнного тилу» визнано найкращим у номінації «Cуспільство».

«Матеріал вийшов в ефір у серпні минулого року. Тоді волонтерський рух тільки зароджувався. Зараз таким уже нікого не здивуєш, кожен із нас на власній шкірі відчув, що таке волонтерство. Тому цю перемогу отримала не я, а ті сотні і тисячі волонтерів, які, покинуваши свої робочі місця, ночами шили розвантажувальні пояси, перевозили на свій страх і ризик військове спорядження, цим бабусям і дідусям-пенсіонерам, які несли через кордон (а це близько 4 кілометрів пішки) бронежилети вагою у 14 кілограмів. Цей сюжет – історія про особливих людей з особливо відкритими серцями. Його визнання ­– ще одна невеличка подяка усім, хто має стосунок до волонтерського руху», ­– ділиться враженнями від конкурсного визнання своєї роботи Вікторія Долик.


Вікторія Долик

Вже четвертий рік поспіль ініціатором журналістських професійних змагань виступає Інститут екуменічних студій Українського католицького університету. Цьогоріч серед 34 конкурсних матеріалів були відібрані 12, які посіли перше, друге і третє місця у тематичних номінаціях «суспільство», «економіка», «культура» та «релігія». Фінальні роботи конкурсу оцінювалися експертним журі, у складі якого були Галина Терещук, власний кореспондент «Радіо Свобода», Олександр Акименко, керівник проекту Platform.ma, Ольга Шалайська, експерт Інституту масової інформації, та інші медіапрактики. Нагородження переможців відбулося у Львові 3 жовтня.

Конкурс «Репортери надії в Україні» – це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка, за словами організаторів, є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій). 

Loading...