Новини » Спорт 5 жовтня, 2015, 9:24
Запорізький «Мотор» здобув другу перемогу в гандбольній Лізі Чемпіонів

У Броварах (Київська обл.) відбувся матч третього туру чоловічої Ліги Чемпіонів Європейської гандбольної федерації, в якому чемпіон України «Мотор» із Запоріжжя приймав норвезький «Ск’єрн» і виграв з рахунком 31:26.

handball.motorsich.com

"Мотор" здобув другу перемогу в Лізі Чемпіонів / handball.motorsich.com

Українська команда вела гру в першому таймі, який завершився з рахунком 15:13. А після перерви «Мотор» тільки збільшив свою перевагу до «+5», пише unian.ua.

Кращим гравцем у складі команди-переможниці став Айденас Малашинскас, на рахунку якого 8 голів. Борис Пуховский забив 7 м’ячів, Сергій Бурка – 6.

Головний тренер «Мотора» Микола Степанець так прокоментував гру: «Ми очікували важку боротьбу і повністю налаштовувалися на незручного суперника. Команда «Ск’єрн» є лідером групи «D», а нам було важко після поразки в Байя Маре. Саме тому нам дуже потрібна була перемога в сьогоднішньому матчі і ми її здобули!»

Таким чином, після трьох турів на рахунку «Мотора» дві перемоги при одній поразці – 4 очки. Команда займає друге місце в турнірній таблиці групи «D».

2019-04-24 07:23 :38