Новини » Події 5 жовтня, 2015, 0:40
На місцеві вибори зареєструвалися десятки клонів і «лиходіїв»

700 іноземних спостерігачів від ОБСЄ стежитимуть за ходом місцевих виборів в Україні. Крім того, Євросоюз виділить 3,5 мільйона євро на підтримку, як їм здається, демократичного процесу. І вже зараз зрозуміло, що ця кампанія, схожа на дешевий ситком, може, м’яко кажучи, шокувати європейців.

Про це повідомляють «Подробности».

Харківський виборчком, відмовив у реєстрації «Опозиційному блоку». Зате кандидатом у мери, зареєстрував темного лорда – Дарта Вейдера. Людина з лазерним мечем на загальних підставах б’ється за мерське крісло з 11 іншими кандидатами.

А Одеська міськрада бере штурмом цілий зоряний десант: 44 Дарта Вейдера і один Майстер Йода. У списках відразу 15 Дартів Володимировичів, шість Дартів Миколайовичів, четверо Дартів Олександровичів, є ще й Дарт Олександрівна. Мабуть, щоби гендерну квоту дотриматися.

А те, як в Скадовську, Херсонської області вийде. Там слідом за дідусем Леніним вирішили, що кухарка може і зобов’язана управляти державою. І відмовили в реєстрації двом партіям: «Справедливості» і «Опозиційному блоку». Мовляв, слабка стать у списках не виявлена, феміністська громадськість у паніці – Херсонська область, а особливо місто Скадовськ свято шанує гендерну рівність.

Атака клонів. Епізод другий. У Дніпропетровську триває дешева постановка на відому тему: «скільки в області Вілкулів». Один з них на прізвисько Жека – безробітний студент з харківської області. Активно постить в соцмережах свій напівоголений торс, кадри побутової п’янки і численних подружок.

У деяких містах передвиборна гонка і зовсім перетворилася на кримінальний бойовик. У Старобільському районі депутатів від «Опозиційного блоку» залякали настільки, що вони самі зняли свої кандидатури.

А в Запорізькому районі вночі у селищну раду вломилися люди в масках і камуфляжі з вимогою переобрати голову селища Балабіно. Прибулі міліціонери вимоги молодчиків не слухали, а запропонували їм висловити свою активну громадянську позицію у місцевій каталажці.

І на перегляд ось такого кіно приїдуть 700 іноземних спостерігачів, які будуть змушені написати у своїх звітах, на яких українських зірок європейські платники податків витратили 3,5 мільйона доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 00:50 :42