live
Новини » Світ

Медведєв заявив, що Росія у Сирії «захищає російський народ від загрози тероризму»

Прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв заявив, що удари російських військово-космічних сил по об’єктах в Сирії – це «захист самих себе»: таким чином влада «захищає народ Росії від загрози тероризму».

Про це Медведєв заявив в інтерв’ю програмі «Вести в суботу» на телеканалі «Росія».

За його словами, причини, через які ухвалено рішення здійснювати удари по об’єктах у Сирії озвучив президент РФ Путін, «пояснивши, що ми захищаємо в цьому випадку».

«Ми захищаємо народ Росії від загрози тероризму. Тому що краще це робити за кордоном, ніж боротися з тероризмом усередині країни», – заявив Медведєв, пише «Українська правда».

Коментуючи питання про те, що Росія таким чином захищає ринок збуту для своєї зброї, він заявив, що у Росії «немає якихось глобальних економічних інтересів у Сирії».

«Так, ми постачаємо туди зброю, але це не фантастичні суми, – це, можливо, сотні мільйонів доларів. А весь портфель наших замовлень становить 15 млрд доларів», – заявив Медведєв.

«Все це (заяви про причини агресії РФ в Сирії) – конспірологія або пропаганда, яка використовується в таких ситуаціях цілим рядом інших держав», – запевнив глава російського уряду.

При цьому, говорячи про додаткові витрати, які несе бюджет РФ у зв’язку з атаками в Сирії, Медведєв заявив, що ЗС РФ «вельми непогано в останні роки» і бюджетних витрат «цілком достатньо».

Як відомо, Росія почала бомбити Сирію 30 вересня.

Керівництво РФ наполягає, що завдає ударів по позиціях Ісламської держави, однак є багато свідчень про те, що насправді Росія бомбить опозицію, яку підтримує і озброюють США, а також мирних мешканців.Loading...
Loading...
Loading...