Новини » Політика 2 жовтня, 2015, 10:55
Дещиця: Полонського та інших «чиновників» Криму треба внести у санкційні списки
Андрій Дещиця. Фото: Роман Балук/ZIK
Андрій Дещиця. Фото: Роман Балук/ZIK

Так званого «міністра внутрішньої політики, інформації та зв’язку» окупаційного уряду Криму, «віце-прем’єра» Дмитра Полонського, а також інших членів псевдоуряду, необхідно внести в санкційні списки.

Про це заявив у коментарі для «Крим.Реалії» посол України в Республіці Польща Андрій Дещиця.

За його словами, Посольство України в Республіці Польща зробило відповідну заяву з приводу приїзду Полонського до Варшави, але необхідно піти далі і заборонити йому виїзд за кордон.

«Я вважаю, що як щодо Полонського, так і щодо членів так званого кримського «уряду», потрібно почати розслідування їх діяльності, відкрити кримінальні справи і внести їх в санкційні списки, щоб вони не могли виїжджати з Криму», – сказав Андрій Дещиця.

Він підкреслив, що Полонський в’їхав до Польщі по російському дипломатичному паспорту, змінивши кілька букв в написанні свого прізвища.

Глава МЗС Польщі Гжегож Схетина заявив, що дозвіл на в’їзд Полонського був помилкою польських прикордонників, а в МВС країни проводять розслідування з цього приводу.

Нагадаємо, під час спроби виступу на конференції ОБСЄ у Варшаві так званого «віце-прем’єр-міністра» Криму Дмитра Полонського українська делегація висловила протест і залишила залу засідань. Разом з нею залу засідань залишили іноземні делегації близько 20 країн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 20:20 :27