Новини » Львів

Завтра на Львівщина стартують Всеукраїнські змагання з гірських гонок та авторалі

Вже цього тижня на території Львівської області відбудуться традиційні змагання з автомобільного спорту. Зокрема, у п’ятницю, 2 жовтня, в смт Східниця (перевал Борислав-Східниця) пройде V етап чемпіонату України з гірських гонок «Львівський стандарт». А у вихідні, 3-4 жовтня, поблизу Східниці триватиме ІІІ етап чемпіонату України з авторалі «Rally Galicia».

Організатори автомобільних змагань обіцяють глядачам цікаві та видовищні перегони. Також уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та зблизька поспостерігати за напруженою боротьбою екіпажів, інформує прес-служба ЛОДА.

Відзначимо, що 2 жовтня з 8:00 до 10:00 год. спортсмени-учасники гірських гонок «Львівський стандарт» здійснять тренувальні заїзди на ралійних автомобілях разом із воїнами, які повернулися з АТО, зокрема із бійцями 80-ї аеромобільної бригади м.Львів. Опісля відбудуться кваліфікаційні заїзди та змагальна частина.

На старт змагань «Rally Galicia» вийдуть потужні повнопривідні ралійні автомобілі лідерів чемпіонату України. За словами організаторів, спеціально для глядачів у центрі Східниці облаштують зону обслуговування спортивної техніки, де можна буде зблизька побачити ралійну техніку та подивитись на роботу механіків. Для зручності глядачів встановлять також й зони для харчування та фанзони вздовж спецділянок ралі.

Зокрема, 3 жовтня з 17:00 до 18:45 год. на перевалі Борислав-Східниця глядачі матимуть можливість зблизька спостерігати за напруженою боротьбою лідерів Чемпіонату України. Після цього етапу відбудеться урочиста церемонія відкриття змагань. 4 жовтня розпочнуться заїзди на гравійних спецділянках. До слова, усі результати та відео з ралійного чемпіонату будуть доступні на сайті www.galadrive.com.

Зазначимо, що організаторами автомобільних чемпіонатів є Федерація автоспорту України та Галицький автомобільний клуб за сприяння Львівської облдержадміністрації.

Також 3 жовтня о 15:00 год. для представників ЗМІ відбудеться брифінг щодо відкриття змагань у штабі ралі в приміщенні сільради, за адресою: смт. Східниця, вул. Золота баня, 3. Стосовно трансферу на цю подію просимо сконтактуватися з організаторами до 2 жовтня: Святослав Кадоб’янський – 096 969 44 99.

 

 

Loading...