Новини » Політика 1 жовтня, 2015, 9:03
МЗС України: Участь кримського «міністра» у нараді ОБСЄ – маніпуляції РФ

МЗС України засуджує спроби РФ використати Варшавську нараду ОБСЄ для нав’язування легітимізації незаконної окупації Криму, шляхом просування участі у заходах ОБСЄ представників окупаційної влади півострова.

Про йдеться у коментарі МЗС з приводу участі представника окупаційного уряду Криму Дмитра Полонського у щорічній нараді ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань державами-учасницями у людському вимірі.

«Розглядаємо такі примітивні маніпуляції з боку Росії як чергове порушення нею міжнародного права та зазіхання на свободу діяльності громадянського суспільства», – йдеться у повідомленні.

У Міністерстві закордонних справ України нагадують, що ні ОБСЄ, ні жодна інша авторитетна міжнародна організація не визнають анексії Росією Автономної Республіки Крим і міста Севастополь та, відповідно, будь-яких осіб, що представляють окупаційну владу півострова.

Як повідомлялося, так званий міністр внутрішньої політики, інформації та зв’язку окупаційного уряду Криму, «віце-прем’єр» Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ у Варшаві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 13:05 :34