Новини » Політика 30 вересня, 2015, 17:42
Екс-міліціонера Пісного призначили на посаду в СБУ
Василь Пісний. Фото: Роман Балук/ZIK
Василь Пісний. Фото: Роман Балук/ZIK

Екс-міліціонера Василя Пісного призначено заступником начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Про це повідомила прес-служба СБУ у відповідь на інформаційний запит IA ZIK.

«Пісний Василь Михайлович прийнятий на військову службу в СБ України за контрактом осіб офіцерського складу та призначений на посаду заступника начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБ України з 1.08.2015 року», – повідомили в СБУ.

У відомстві також зазначили, що інша, запитувана журналістами інформація «відповідно до переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Службі безпеки України, відноситься до інформації з грифом «Для службового користування».

Як повідомлялося, 4 січня 2015 року Василя Пісного звільнено з посади начальника департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС та виведено у розпорядження МВС. Підстава для звільнення – заява В. Пісного про звільнення з посади.

Раніше у березні 2014 року Василь Пісний склав повноваження першого заступника голови Львівської облради у зв’язку з переходом на роботу в МВС.

Перед цим В.Пісний обіймав посаду начальника ГУ МВСУ у Львівській області у 2008-2010 роках – за часів міністра МВС Юрія Луценка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 05:40 :11