Новини » Політика 30 вересня, 2015, 23:05
Дещиця пояснив, як «віце-прем’єр» Криму прокрався у Варшаву

«Віце-прем’єр» Криму Дмитро Полонський потрапив на конференцію ОБСЄ у Варшаві обманом: він змінив декілька літер у написанні свого прізвища англійською мовою.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив посол України в Польщі Андрій Дещиця.

«Представник Криму зареєструвався на конференції ОБСЄ як член громадської організації, а для внутрішнього вжитку в Росії і для жителів Криму він є віце-прем’єр-міністром, міністром інформації. Насправді, він обдурив усіх, оскільки при реєстрації (на форумі. – Ред.) і при в’їзді до Польщі він змінив своє прізвище лише для того, щоб потрапити на цей міжнародний форум», – наголосив Дещиця.

Український дипломат уточнив, що для в’їзду до Польщі Полонський використав службовий закордонний паспорт Росії, в якому змінив кілька літер у написанні прізвища англійською мовою.

На переконання Дещиці, Росія вже вкотре спробувала обдурити міжнародну спільноту, ОБСЄ, але, насамперед, обдурила себе.

«Думаю, що незабаром і росіяни і їхні так звані представники Криму будуть змінювати не тільки прізвища, але й свої обличчя, для того, щоб якимось чином привернути увагу до себе. Можливо, скоро вони знову стануть «зеленими чоловічками» і вийдуть з Криму», – сказав посол України в Польщі.

Раніше окупаційна влада Криму повідомила, що «заступник голови Ради міністрів Республіки Крим – міністр внутрішньої політики, інформації і зв’язку РК» Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ щодо розгляду виконання зобов’язань в галузі людського виміру, яка проходить у Варшаві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 13:51 :50