п'ятниця, 25 вересня, 2015, 16:34 Львів
На українсько-польсько-німецькому семінарі у Львові шукають шляхів порозуміння

Вчора, 24 вересня, у Львові розпочався третій етап роботи українсько-польсько-німецького семінару з питань транскордонного співробітництва у сфері економіки, культури та політики.

Про це 25 вересня повідомляють організатори.

Учасниками семінару є викладачі та студенти з ВНЗ Німеччини, Польщі та України, що представляють також Австрію, Ізраїль, Угорщину та Великобританію.

«Пошук шляхів розбудови громадянського суспільства, порозуміння між народами, а також поглиблення знань про історію, традиції, культуру Німеччини, Польщі та України в рамках транскордонного співробітництва – є головною метою семінару», – повідомляють організатори.

Перший етап та другий етапи семінару відбувалися на території Німеччини (Байроті, Гьорліці) та Польщі (Згожелець, Вроцлав та Краків), де учасники окрім зустрічей в університетах та громадських організаціях мали змогу провести розмови з місцевими мешканцями і оцінити їхню позицію щодо транскордонного співробітництва, а також події в Україні.

У Львові з початком роботи семінару учасників привітав ректор Львівського інституту менеджменту Мирон Янків та проректор ЛНУ ім. Івана Франка Мар’ян Лозинський. Окрім того, учасники семінару мали зустріч з керівництвом ЛОДА, де довідалися про сучасний стан транскордонного співробітництва на прикладі Львівської області, особливо з регіонами Польщі та Німеччини.

25 вересня у Львівському інституті менеджменту триває робота над попередньою презентацією результатів роботи семінару. В суботу учасники будуть мати змогу ознайомитися з історією, традиціями та культурою Західної України.

Проведення двохтижневого семінару стало можливим завдяки програмі підтримки розбудови громадянського суспільства, що ініційований та фінансово підтриманий Міністерством Закордонних Справ Німеччини.

Організаторами проекту виступили Львівський інститут менеджменту та Байротський університет з Німеччини, а також географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 15:20:01