live
Новини » Події

Лідер «Новоросії» відреагував на повістку СБУ: приїхати не може, запрошує до себе

Колишній член «Партії регіонів» та лідер так званої «Новоросії» Олег Царьов повідомив, що не може з’явитися на допит в СБУ за повісткою, тому що йому заборонений в’їзд в Україну.

Про це він написав у Facebook.

«...Не маю можливості з’явитися до Києва 1 жовтня 2015 в 10:00 в головне слідче управління СБУ так як указом Президента України, що ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2-го вересня 2015 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» мені заборонено в’їзд в Україну», написав Царьов.

Він повідомив, що його місце роботи знаходиться в Донецьку, бульвар Пушкіна 34, 11 поверх, будівля колишньої обласної адміністрації, «парламент Новоросії».

Він запропонував слідству зустрітися з ним у Донецьку або в Криму, де він зараз перебуває під час відпустки, – інформує «Тиждень».

«Для зручності комунікації надаю телефон моєї помічниці Юлії. Прошу турбувати її виключно в робочий час: +7 978 760 68 64», – написав Царьов.

Як відомо, 23 вересня СБУ опублікувала повістку на допит екс-«регіоналу» Царьову.

Нагадаємо, що 3 червня депутати Верховної Ради ухвалили рішення про зняття з Царьова депутатської недоторканості та дали згоду на тримання його під вартою. Сам Царьов 26 червня очолив »союз» терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР».

Також повідомлялося, що 2 липня Царьова оголосили у всеукраїнський розшук, яким займається СБУ.

Прокуратура розслідує три кримінальні провадження проти нього – всі вони пов’язані з публічними заявами політика. Царьов виступає за відокремлення південно-східних областей від України. У коментарях ЗМІ він називає себе «спікером парламенту Новоросії». 

 

Loading...