Новини » Львів 22 вересня, 2015, 9:57
Громадські організації – проти призначення двох директорів лісгоспів на Львівщині

Громадські організації Львівщини категорично проти призначення Михайла Кутя та Романа Дудича на посади директорів лісгоспів в Бродах та Буську.

Громадські організації Львівщини «Рабів до раю не пускають», «Пріоритет права», «Варта 700», «Патріот» та «Афганська сотня» відправили звернення міністру аграрної політики та продовольства України Олексію Павленку з вимогою скасувати ймовірне призначення на посаду директора ДП «Бродівський лісгосп» Михайла Кутя та Романа Дудича  на посаду директора ДП «Буський лісгосп». А також головам Бродівської та Буської РДА про неприпустимість погодження даних кандидатів. Про це повідомляє  прес-центр ГО «Рабів до раю не пускають».

На думку представників громадських організацій, проведення засідання конкурсної комісії при держлісагентстві в м. Києві щодо призначення керівників на території Львівської області було проведене з грубими  порушеннями. Активісти обурені тим фактом, що на дане засідання не були допущені громадські активісти, і наголошують на тому, що репутація Михайла Кутя та Романа Дудича є давно заплямованою.

Адже, під час Помаранчевої революції Михайло Куть, займаючи посаду генерального директора «Львівліс», як повідомляють у пресі, активно втручався у виборчий процес, забирав у працівників їх паспорти та змушував їх голосувати за відкріпними талонами за Януковича. Також, під час його перебування на посаді директора ДП «Золочівське лісове господарство» державна фінансова інспекція виявила грубі порушення на загальну суму 654618 грн, втрати на суму 3552,20 тис. грн та інші фінансові порушення.

Що стосується пана Романа Дудича, що був свого часу звільненим з посади директора Державного підприємства «Львівське лісове господарство», то він завдав шкоди цьому підприємству на 1633 603, 92 грн незаконним вирубуванням та пошкодженням дерев.

Громадські організації вважають, що затвердження цих людей викличе соціальний резонанс та спричинить значні негативні соціальні наслідки.

Тому активісти звернулись до найвищих органів влади із проханням скасувати результати конкурсу на заміщення посад директорів «Бродівського лісгоспу» і «Буського лісгоспу» та провести чесний прозорий конкурс на заміщення цих посад з запрошенням громадських активістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:35 :40