Новини » Світ 18 вересня, 2015, 7:51
Російські військові відмовляються від поїздки до Сирії, – ЗМІ
Наслідки військових дій в Сирії
Наслідки військових дій в Сирії

Росія відправляє до Сирії військову техніку і військовослужбовців, але не всі хочуть воювати та відмовляються їхати.

17 серпня в одній з військових частин у Східному військовому окрузі РФ командування зібрало «найбільш перспективних» контрактників у зведену роту з 20 осіб. 27 серпня вони повинні були відправитися у відрядження потягом для вивантаження техніки на станції Тунельна під Новоросійськом і повернутися назад в частину, із повідомленням на «Газета. Ру» пише ТСН.

Проте вже перед самою відправкою в Новоросійськ командир зібрав усіх в частині і сказав, що їх можуть відправити у «спекотну країну».

«У нас були бесіди у військовій частині з нашим командуванням. Нам говорили, що в країні прибуття буде гаряче і що важливо пам'ятати про гігієну і в жодному разі не робити ні кроку за територію військової частини. Також пояснили, що робити і як поводитися в полоні і на допиті. Нам конкретно говорили, що там незвичний для нас клімат, змії, гадюки. Але куди конкретно відправлять, не казали, посилаючись на секретні директиви Генерального штабу», - розповіли бійці виданню.

На зведену групу стрімко переоформили нову зброю - за лічені години. Спочатку військові думали, що їх перекинуть до краснодарського Темрюка. Потім, на під'їздах до Ростова, припустили, що вони їдуть на Донбас, але виявилася, що їх відправляють до Сирії.

«Майже всі обурюються і не готові їхати до Сирії, інші двоє-троє, зважаючи на свою молодість і довірливість просто думали, що командування не відішле нас туди, а ми поїдемо в Крим або Осетію», - сказав військовий.

16 вересня в частину прибув представник Генштабу, який заявив, що наказ про відрядження за кордон секретний. Він підтвердив, що роту відсилають в сирійську Латакію, і не виключив участі в бойових діях. Представник Генштабу РФ, який прийшов до контрактників,  відмовився уточнювати план відрядження, пославшись на таємність.Контрактники вирішили офіційно відмовитися від відрядження, або покласти на стіл рапорти про звільнення. Їхні заяви відмовилися приймати.

 Джерело видання зазначило, що ніхто з військових не проходив медкомісію перед відправкою. Проте в картах проставили штамп про те, що скарг у особового складу на енурез, дизентерію, травми, припадки і венхвороби немає. Через скандалу навколо «відмовників» командування відклало відправку до Сирії. Нагадаємо, що у США назвали умови співпраці з військовими РФ в Сирії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 01:35 :20