Новини » Львів 17 вересня, 2015, 16:00
У Львові на вихідних стартує фестиваль музики німецького модерніста Пауля Гіндеміта

З 20 по 27 вересня у Львові відбудеться перший в Україні й пострадянському просторі фестиваль музики німецького модерніста двадцятого сторіччя Пауля Гіндеміта.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Фестиваль LvivHindemithFest 2015 збере молоде покоління українських музикантів, які протягом тижня творитимуть унікальний мистецький простір.

«Ідея фестивалю виникла серед молодих українських музикантів та представників нашої спільноти. Нам здалося, що це доволі неординарна особистість. Я не знаю, щоб за останніх років сто у Львові відбувалися подібні концерти. Естетика творчості Пауля Гіндеміта перекликається з нашим часом: відхід від надмірної емоційності, самозаглибленість. Що нас ще спонукало до цього, це те, що цього до нас ніхто ще не робив в Україні, ні в Росії, ні на всьому пострадянському просторі», – розповів художній керівник фестивалю LvivHindemithFest 2015 Іван Остапович.

У програмі фестивалю сім камерних концертів у виконанні лауреатів престижних Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів і п’ять лекцій, присвячених творчості Пауля Гіндеміта та епосі німецького модернізму.

Лекції читатимуть відомі музикознавці і літературознавці з України і Німеччини.

В рамках LvivHindemithFest відбудеться презентація оновленого формату української музичної газети.

Концерти відбуватимуться у Львівському музеї історії релігії (пл. Музейна, 1).

На всі події Фестивалю вхід вільний.

Довідка.

CollegiumMusicum – мистецька спільнота, діяльність якої спрямована на популяризацію музичного й поетичного мистецтва, залучення громадськості до співтворчості і подолання розриву між виконавцем і слухачем. CollegiumMusicum об’єднує широке коло творчих особистостей з метою створення якісного і сучасного культурного простору – як платформа для молодого митця, так і для залучення активного слухача.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 21:33 :26