Новини » Київ

ГО «Розвиток громади» лобіює свої інтереси методами «розборок» 90-х років

Новоспечені громадські активісти з «Розвитку громади» нібито захотіли відстояти землі для військових. Саме в той день на громадській раді у Львові мали вирішити питання виділення земельних ділянок для учасників АТО. Проте через погрози негативно налаштованих громадських активістів, питання так і не почали розглядати. Молодики оточили керівника управління Держгеокадастру Андрія Кавецького у власному кабінеті та зірвали нараду.

Про це йдеться у сюжеті проекту соціальних журналістських розслідувань «Брат за брата» (щосереди о 22:05 на телеканалі ZIK).

Очевидці конфлікту розповідають, що молоді хлопці з футболками спортивного клубу «Легіон» вели себе дуже агресивно та всіляко намагалися зірвати засідання Держкомзему.

«Молодики не зовсім були схожі на громадських активістів. Вони були нагадували бандитів з 90-тих років. Хлопці вели себе дуже агресивно, ображали оточуючих. Вони навіть погрожували фізичною розправою як представнику громадської ради, так і керівнику Держкомзему», - пригадує керівник львівського осередку «Правий сектор» Олена Живко.

Молодики у футболках з логотипом спортклубу «Легіон» раптово постали в новій ролі громадськими активістами і нібито намагалися захищати воїнів АТО від несправедливого рішення керівника земельного управління. Насправді ж їхнім завданням було всіляко зірвати зібрання.

«Представники «Легіону» вирішили, що чинний керівник Держкомзему їм не підходить, адже напевно їм потрібно було н6езаконним шляхом отримати земельні ділянки. Керував усім цим процесом, найбільше зухвало викрикував та принижував людей Олександр Верємеєнко», – розповідає керівник львівського осередку «Правий сектор» Олена Живко.

Натомість кремезні активісти переконували, що вони з «Розвитку громади». Як зазначив керівник цієї громадської організації Олег Долінський, їхнім засновником і є Веремеєнко Олександр Вікторович. Ця одіозна постать також є власником львівського нічного клубу та має не один бізнес.

Раніше бізнесмен Веремеєнко у політиці та громадській діяльності помічений не був. Проте його бізнес-партнера та народного депутата Ігора Кривецького називають спонсором ВО «Свобода».

Веремеєнка та Кривецького, або як їх називали ще у 90-ті роки, «Тімофєя» і «Пупса».

Людина, яка була свідком бандитських сутичок у 90-х роках, Ігора Кривецького та Олександра Верємеєнка знає як учасників тодішнього бандитського руху на прізвиська «Пупс» та «Тімофей».

«Ігор Кривецький є людиною ще з 90-х років. Він підпорядковувалася такому львівському кримінальному авторитету як Коля Рекиро», - пригадує учасник «розбірок» з 90-х років.

Loading...