Новини » Львів

У Дрогобицькому районі запустять пілотний проект з надання через ЦНАП послуг міграційної служби

Голова райдержадміністрації Максим Лісогор провів робочу нараду з обговорення питання щодо надання районним Центром надання адміністративних послуг населенню послуг міграційної служби.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Розглядались організаційні питання надання таких послуг через ЦНАП, тобто, наявність у Центрі відповідних фахівців, можливостей приміщення ЦНАПу, враховуючи значне збільшення кількості відвідувачів. Обговорювався також перелік послуг міграційної служби, які реально надавати через ЦНАП.

У дискусії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, керівник місцевого підрозділу міграційної служби Іван Крецул, директор ЦНАПу Оксана Біла.

Підсумовуючи обговорення, голова райдержадміністрації зазначив, що, насамперед, треба брати до уваги інтереси громадян.

«Потрібно до цього питання підійти відповідально, щоб не футболити людей від ЦНАПу до міграційної служби і навпаки. Треба також врахувати значну відстань від районного ЦНАПу до офісу міграційної служби, інші моменти, які замість спростити процес надання послуг для громадян, навпаки – їх ускладнять, що спричинить незадоволення жителів та зайву напругу в районі» – сказав Максим Лісогор.

Очільник району доручив присутнім опрацювати це питання та стосовно тих послуг міграційної служби, які можуть надаватися через ЦНАП, запустити пілотний проект на два місяці з постійним моніторингом ситуації, щоб потім дійти остаточного обґрунтованого висновку щодо його подальшої реалізації.

Loading...